+370 686 81182
+353 857 055100
LT EN

Pakavimas


  • Pakuodami siuntinį protingai pasirinkite dėžės dydį. Panaudojus per didelę dėžę kelionės metu ji gali susispausti.
  • Trapiems siuntiniams visuomet geriau naudoti sluoksniuotas kartonines dėžes, bei užpildyti tuščią erdvę pakavimui skirtais “burbuliukais” arba panašia medžiaga.
  • Naudokite stiprią lipniąją juostą dėžėms supakuoti.
  • Trapius daiktus, pakuojant siuntą, rekomenduojame dėti į centrą, kad nesiliestų su dėžės sienelėmis.
  • Atsižvelkite į tai, kad Jūsų siuntiniui gali tekti atlaikyti kito siuntinio svorį.
  • Prisiminkite, kad tepūs daiktai gali sugadinti kartu sudėtus siuntinius, todėl nepamirškite jų gerai užsandarinti.
  • Perpakuokite dovanas. Daugelis patraukliai supakuotų pirkinių yra nesaugiai supakuoti.
  • Ant kiekvienos siuntos aiškiai ir tiksliai nurodykite gavėjo adresą. Rekomenduojame nurodyti daugiau kaip vieną telefono numerį.
  • Lagaminai su spynelėmis arba kitokiais užraktais negali būti perduoti transportavimui. Užrakinto lagamino užrakinimo mechanizmas gali būti sugadintas siuntos turinio patikrinimo metu.
  • Primename, kad  nesupakuotos arba blogai supakuotos siuntos gali būti priimtos gabenimui, tačiau už jų saugumą įmonė neatsako, žiūrėti 6 punktą , skiltyje taisyklės.

Atminkite, kad kruopštus siuntų įpakavimas ir ženklinimas smarkiai sumažina prekių pažeidimo, rūšiavimo ir tolesnio tvarkymo tranzito metu riziką. Įpakavimas turi atitikti siuntos svorį ir turinį.
Prekės kartoninėje dėžėje turi būti sutvirtintos įdėklu, kuris neleistų joms judėti visomis kryptimis ir ribotų galimybę dėžei apvirsti ir pažeisti prekes.

parcel-box-1

 

Įpakavimas turi būti sudarytas iš vienos dalies. Jokiu būdu negalima naudoti kelių sujungtų kartoninių dėžių, kadangi atskiri nepažymėti „sujungti“ gabalai gali išsiskirti. Tai labai padidina galimų praradimų riziką ir musų įmonė neprisiima atsakomybės už tokią siuntą.

parcel-box-2-green

Prekės jokiu būdu neturi išsikišti iš kartoninės dėžės ribų.

parcel-box-3

Jei siunčiami trapūs daiktai ar daiktai jautrūs padėties pakitimams, privalote perspėti vairuotoją, kad šis siuntą pažymėtų „DŪŽTA“ etiketę, kurioje žymima ir jos padėjimo transportuojant kryptis.

parcel-box-4

Transportavimo etiketės neturi būti kokiu nors būdu uždengtos, pavyzdžiui, kita etikete, surišimo virve arba lipnia juosta. Prieš perduodami siuntą gabenimui transportavimo etiketę (gavėjo adresą).

parcel-box-5

 

Neatmetama galimybė, kad transportavimo metu jūsų siunta bus visų krovinių apačioje!
Atminkite, kad didžiausias vieneto leistinas svoris neturi viršyti 30kg.!!!

 

 

Visos teisės saugomos © 2024
www.mvtransport.lt
Menu Title
×